Physical Mentoring Care

Case study


Physical Mentring Care
 jest moim autorskim programem, którego celem jest udostępnienie opieki trenerskiej dla zawodników i klientów personalnych. Spersonalizowany plan treningowy do potrzeb indywidualnych zawodnika stanowi fundament tego programu. Pierwszym krokiem jest umówienie się trening, na którym zostaną przeprowadzone testy oceny funkcjonalnej i testy motoryczne w celu identyfikacji słabych ogniw i właściwego dostosowania programu i obciążeń treningowych.

Drugim krokiem jest ułożenie programu i ponowne spotkanie się na sali treningowej w celu jego omówienia i realizacji. Podczas tego treningu zostanie dokładnie omówione, każde ćwiczenie z programu wraz z nauką prawidłowego jego wykonywania.

W kolejnym kroku podopieczny trenuje samodzielnie mając do dyspozycji 4 konsultacje on-line w trakcie których zostaną przekazane wskazówki do obecnego planu treningowego oraz strategie właściwej regeneracji po treningowej. Wsparcie trenera w postaci przesłania filmów instruktażowych do swojego programu dodatkowo minimalizuje ryzyko występowania błędów treningowych i wzmacnia skuteczność programu treningowego.

Physical Mentoring Care – dla kogo jest?

Program ten został stworzony z myślą o zawodnikach, którzy nie mają możliwości regularnego trenowania z trenerem przygotowania motorycznego. To idealne rozwiązanie dla zawodników, którzy chcą dodatkowo pracować nad swoją formą przy okazji dbając o swoje zdrowie. Skorzystać z tego programu mogą również klienci personalni, którzy chcą mieć fachową opiekę trenerską a ich praca uniemożliwia systematyczne treningi z trenerem.

Physical Mentoring Care – co zawiera?

  • 2 treningi indywidualne
  • plan treningowy
  • 4 konsultacje on-line
  • filmy video z instruktażem ćwiczeń
  • konsultacje z zakresu suplementacji i regeneracji organizmu

Physical Mentoring Care – cena

Całkowity koszt za miesięczną opiekę trenerską wynosi 299zł. Cena ta nie zawiera opłat za wejście do sali treningowej.

4/5 - (1 vote)
Udostępnij:

Blog