Trener Personalny Warszawa

Trening z trenerem personalnym to forma zajęć indywidualnych dla osób, które cenią sobie czas, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług. Czas spędzony na treningu z trenerem jest efektywniej wykorzystany przez co skuteczniej osiąga się swoje cele treningowe. Trener personalny planując twój trening, bierze pod uwagę twoją aktualną sprawność fizyczną. Dzięki temu wiesz, że ćwiczenia, które wykonujesz są bezpieczne dla twojego zdrowia. Stała opieka treningowa zapewnia ci komfort i poczucie, że czas który poświęcasz na ćwiczenia fizyczne jest dobrze wykorzystany.

Od ciebie zależy jaką formę współpracy przyjmiemy. Możemy trenować ze sobą cały czas 1 na 1 umawiając się na treningi personalne 2-3 razy w tygodniu. Możemy również przyjąć wariant współpracy w którym razem trenujemy raz w tygodniu a pozostałą prace wykonujesz sam według moich wskazówek. Ostatnią propozycją jest ułożenie planu treningowego i wspólny trening pokazowy, przy tej opcji umawiamy się na zmianę planu treningowego co pewien okres i całą zaplanowaną na ten okres pracę wykonujesz sam. Jest wiele modelów współpracy z trenerem personalnym, wiele z nich zależy, czy mieszkasz w Warszawie i masz blisko do siłowni, w której pracuje. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, jak również każdy z nich pomoże zadbać ci o swoje zdrowie i cieszyć się zgrabną sylwetką.

Trener personalny Warszawa zakres współpracy:

Wykorzystując doświadczenie zdobyte w pracy ze sportowcami na różnych szczeblach kariery oferuję ci profesjonalną opiekę na treningu personalnym. Pracując z zawodnikami i klientami kieruję się indywidualnymi potrzebami każdego z nich. Trener personalny to osoba, przy której będziesz czuł się komfortowo podczas treningu i po jego zakończeniu. Warszawa to miejsce gdzie możemy wspólnie stawić czoła twoim celom treningowym.

Bądź pierwszy i oceń stronę

Blog